Nieuws

Run aan Zee 2025: wat een avond!
Run aan Zee 2025: wat een avond!
Run aan Zee 2025: wat een avond!
Gepubliceerd op 14/04/2025

De derde editie van Run aan Zee zit erop – en wat was het weer een geweldige avond! Onder een stralend zonnetje genoten we van een sfeervol en sportief evenement in de duinen van Katwijk aan Zee.

Van enthousiaste kinderen bij de Familie Run tot fanatieke hardlopers, wandelaars, wheelers en framerunners: iedereen heeft bijgedragen aan een onvergetelijke editie. Het terrein van kvv Quick Boys was goed gevuld, de sfeer zat er lekker in en het was prachtig om te zien hoeveel mensen – met én zonder beperking – samen in beweging kwamen.

Een dikke dankjewel aan alle deelnemers, vrijwilligers, supporters én partners die dit mogelijk hebben gemaakt. Dankzij jullie is er opnieuw een prachtig bedrag opgehaald voor onze missie. Samen maken we sport toegankelijk voor iedereen!

Grote dank aan kvv Quick Boys voor het beschikbaar stellen van het terrein en aan EPIC voor de strakke organisatie.

We kijken nu al uit naar volgend jaar. Tot dan!